Театр імені Леся Курбаса покаже прем'єру в Києві

КультураК.С., 15 червня 20155620

25 червня на малій сцені Палацу «Україна» відбудеться прем’єра вистави Євгена Худзика «… п’єса Шекспіра «12 ніч», зіграна акторами далекої від Англії країни, що і не знали ніколи слів Шекспіра» у виконанні акторів Львівського академічного театру імені Леся Курбаса. Художником-постановником є Володимир Стецькович. У виставі грають Тамара Горгішелі, Микола Береза, Оксана Козакевич, Олег Стефан та інші.

«… п’єса Шекспіра «12 ніч», зіграна акторами далекої від Англії країни, що і не знали ніколи слів Шекспіра», саме  такою є повна назва вистави, яку театр нещодавно показував і у Львові. Автором п'єси є відомий український драматург Клім, який зберіг сюжет Шекспірової комедії, але розігра його у сучасності. 

Заплутану історію кохання Віоли, Герцога, Олівії і Себастіана Клім обрамив драматичною історією мандрівних акторів, яким доводиться працювати у світі, де театральне мистецтво занепадає. Їхні особисті драми перешкоджають зіграти щасливий фінал «12 ночі», бо час уже не той та й весілля ні в чому грати.

Дві епохи зустрічаються на території сьогодення: шекспірівська доба виставляє на кін висоту почуттів і благородство, а що зможе протиставити сучасність? Саме із таким запитанням звертаються до глядачів львівські актори. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук