Театр Віктюка переніс гастролі через проблеми на кордоні

КультураДарина Цвях, 13 червня 20140

Проблеми із перетином українсько-російського кордону змусили Театр Романа Віктюка перенести гастролі в Києві. Про це повідомляє прес-служба Театру Романа Віктюка.

Гастролі Театру Романа Віктюка у Києві, в рамках яких були заплановані покази в Жовтневому палаці двох вистав "Маскарад Маркіза де Сада" і "Саломея", перенесено з 23 і 24 червня 2014 року на 5 і 6 листопада цього року. Локація залишається незмінною.

"На жаль, сьогодні не можливо гарантувати перетин кордону чоловікам, зайнятим у спектаклях, - артистам і технічному персоналу Театру Романа Віктюка. А відмова у в'їзді навіть одній людині унеможливлює проведення спектаклів. Дирекцією Театру прийнято рішення про перенесення гастролей", - йдеться в офіційному зверненні керівництва Театру Романа Віктюка.

Нагадаємо, Віктюк у свій час підтримав Майдан і звернувся з листом до Facebook-спільноти: "Українці! Ми до вас їдемо! Нічого ніколи не боялися і зараз теж нікого і нічого не боїмося! Вірте, їй-Богу! Лютий і березень ми з Вами. До зустрічі, рідні", - написав Роман Віктюк.

 

 

 

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук