Театр Заньковецької збиратиме гроші на ремонт сцени

КультураІрина Знась, 3 червня 20140
Театр Заньковецької збиратиме гроші на ремонт сцени
фото ZAXID.NET

У львівському театрі імені Марії Заньковецької 15 червня відбудеться благодійний концерт для збору коштів на ремонт театру «…На сцену!». Зібрані кошти підуть на оновлення головної сцени театру Заньковецької.

«Приблизно рік тому ми зрозуміли, що ремонт театру – це наші власні проблеми, і ми мусимо вирішувати їх самі. Тому надумали малими кроками відновити театр», – розповів генеральний директор театру імені Марії Заньковецької Андрій Мацяк.

Як зауважила учасниця благодійного концерту співачка Оксана Муха, відновлення сцени театру потрібне для всіх, тому питання брати участь у концерті чи ні не стояло. «Це потрібно і акторам, і музикантам, і співакам, і місту в цілому. І добре, коли можна зробити щось хороше», – сказала співачка.

Однією з першочергових проблем у театрі є стан сцени, яка була змонтована у 40-х роках ХХ століття. «Полотно сцени зносилось на 50%, але проблема не тільки у дошках, бо пошкоджені й опори сцени, а вертикаль поворотного кола змістилась на 4-6 см», – розповів Мацяк.

Орієнтовно вартість ремонту головної сцени - 300 тис. грн, але в театрі вирішили здешевити роботи, звернувшись напряму до постачальників матеріалів. «Взагалі ми плануємо колись повністю осучаснити сцену, зробити її механізованою, але це ще не на часі», – зауважив директор.

Ремонтні роботи розпочнуть, як тільки надійдуть кошти, тобто ще до офіційного початку канікул театру - 21 липня. Триватимуть вони до 1 вересня, а вже 7 вересня у театрі розпочнеться новий сезон.

Паралельно до ремонту сцени в театрі планують провести і комплекс робіт із заміни електромережі. «Кілька місяців тому у нас була дуже неприємна історія, коли під час вистави подовжувач не витримав навантаження і загорівся», – розповів Андрій Мацяк.  

Загалом «…На сцену!» - це перший концерт із запланованої серії благодійних заходів. «Ми плануємо створити традицію благодійних концертів, зокрема на осінь запланований ще один», – додав Мацяк.

Як розповіли в дирекції, на концерт вже продали понад половину квитків. Також розголос про концерт стимулював деяких підприємців зробити благодійні внески на ремонт театру.

У концерті візьмуть участь музична формація «Пікардійська терція», Олександр Божик, Павло Табаков, Оксана Муха, Ліля Ваврин, Ірина Федишин, Брія Блесінг, а також актори та оркестр театру. Вартість квитків - від 80 до 250 грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук