Театрали Львівської опери передали дітям учасників АТО €8 тис.

Сьогодні, 27 квітня, дітям із сімей загиблих, безвісті зниклих та поранених учасників АТО представники Львівської опери та балету передали понад 8 тис. євро, які зібрали під час концертів у Польщі та завдяки підтримці IVA-ART, Polski Imresariat Artystyczny Artos-Groupe.

«Тут сьогодні зібрались люди, які мають покликання робити і які роблять. Мені приємно, що є пан Мирон Юсипович. Мені приємно, що є наші львівські артисти. Приємно, що ми об’єднались з нашими польськими колегами. Це хороший приклад для наслідування», – зазначив на початку заходу міський голова Львова Андрій Садовий, передає прес-служба Львівської міськради.

«Сам би я цього не зробив. Ми провели понад 90 концертів. Мені приємно вітати артистів, з багатьма я працюю і їздив по Європі – це дуже високого класу артисти. Фактично всі концерти завершувались шаленими оваціями. Це був дійсно хороший рівень і тому нам вдалося досягнути успіху. Приємно вітати тут дітей батьків, які реально стали на захист України», – розповів керівник львівського колективу Мирон Юсипович.

Загальна сума, яку передали дітям – 8 тис. 50 євро. Загальна кількість дітей – 110. Із них 49 дітей із сімей загиблих та 2 дитини із сімей безвісти зниклих отримали по 100 євро. 59 дітей із сімей важко поранених отримали по 50 євро.

Додамо, що напередодні у Львівській опері виник конфлікт через проведення благодійної акції для дітей бійців, які загинули в зоні АТО, де їх і планували відзначити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук