Тернопіль долучився до всесвітнього руху буккросингу

Культура4 лютого 20112

У Тернополі започаткували рух book-crossing.

Про це ZAXID.NET повідомили в прес-службі Тернопільської міськради.

Міський голова Тернополя Сергій Надал пообіцяв допомогу та сприяння у реалізації проекту. Зокрема, Сергій Надал зазначив: " Книги приносять користь лише тоді, коли їх читають, а не коли вони припадають пилом у шафі. Потрібно, щоб книга стала джерелом знань, інструментом зміни людини на краще, а не сувеніром в красивій обгортці на поличці".

Мер також додав: «Мені дуже приємно, що 2011 рік стає роком книги для Тернополя. На початку року ми звернулись до іноземних культурних центрів, що працюють в Україні з проханням допомогти у наповненні бібліотечних фондів. Польський Інститут передав 11-ти бібліотекам Тернополя книги польських авторів, перекладених українською мовою. Сьогодні Тернопіль долучився до всесвітнього руху обміну книг буккросинг (book-crossing)".

Довiдка ZAXID.NET

Буккроссинг — це процес звільнення книг. Людина, прочитавши книгу, залишає («звільняє») її у громадському місці (парк, кафе, поїзд), для того, щоб інша, випадкова, людина могла цю книгу знайти та прочитати, та у свою чергу повинна повторити процес.
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук