Причетна до тендерних махінацій тернопільська компанія змінила своїх власників

4 вересня

Компанія «БМБуд», яку нещодавно звинуватили у причетності до махінацій з проведенням тендеру на ремонт доріг на Тернопільщині, змінила своїх власників.

У червні журналісти порталу «Наші гроші. Львів» з’ясували, що для уникнення конкуренції за підряд на ремонт семи кілометрів доріг у Тернопільській області уклали 177 окремих договорів, кожен з яких передбачав відновлення лише 40-метрового відтинку дороги. Усі 177 договорів було укладено з компанією «БМБуд», яка пов'язана з керівником служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богданом Юликом.

Журналісти інформують, що після медійного резонансу ТОВ «БМБуд» вирішило змінити власників. Донедавна її засновниками були Олександр Івахів та Андрій Самарик – тренери місцевих клубів з тайського боксу. У серпні цього року єдиним власником «БМБуду» став мешканець Тернополя Євгеній Бєлаш, який лише у травні цього року зареєструвався приватним підприємцем.

Окрім прямих договорів з тернопільською службою автомобільних доріг, «БМБуд» отримало ще декілька замовлень на товари й роботи від місцевих КП та органів самоврядування Тернопільській області на загальну суму близько 53 млн. грн. З червня цього року і досі, згідно з даними ЄData, тернопільська САД вже перерахувала фірмі понад 18 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Помер прикордонник, якого на Закарпатті збив контрабандист
Срібний ланцюг Буняка і ключі від міста
У Києві активісти вимагали відставки Арсена Авакова під його будинком
Домоуки
«Свої перші персні ми робили у татовій майстерні»
Збірна України зазнала принизливої поразки від збірної Словаччини
Львів оголосив тендер на електронний квиток для оплати проїзду у міському транспорті
Біла сомалізація України
У Львові група молодиків розтрощила салон гральних автоматів. Всіх затримали
РАГУlive. Випуск за 16 листопада