Причетна до тендерних махінацій тернопільська компанія змінила своїх власників

4 вересня

Компанія «БМБуд», яку нещодавно звинуватили у причетності до махінацій з проведенням тендеру на ремонт доріг на Тернопільщині, змінила своїх власників.

У червні журналісти порталу «Наші гроші. Львів» з’ясували, що для уникнення конкуренції за підряд на ремонт семи кілометрів доріг у Тернопільській області уклали 177 окремих договорів, кожен з яких передбачав відновлення лише 40-метрового відтинку дороги. Усі 177 договорів було укладено з компанією «БМБуд», яка пов'язана з керівником служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богданом Юликом.

Журналісти інформують, що після медійного резонансу ТОВ «БМБуд» вирішило змінити власників. Донедавна її засновниками були Олександр Івахів та Андрій Самарик – тренери місцевих клубів з тайського боксу. У серпні цього року єдиним власником «БМБуду» став мешканець Тернополя Євгеній Бєлаш, який лише у травні цього року зареєструвався приватним підприємцем.

Окрім прямих договорів з тернопільською службою автомобільних доріг, «БМБуд» отримало ще декілька замовлень на товари й роботи від місцевих КП та органів самоврядування Тернопільській області на загальну суму близько 53 млн. грн. З червня цього року і досі, згідно з даними ЄData, тернопільська САД вже перерахувала фірмі понад 18 млн грн.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Мораторій на Конституцію в окремо взятій області
Головні новини Львова за 25 вересня
РАГУlive. Випуск за 25 вересня
Від бароко до Телеграм-бота
На Сихові невідомі вкинули гранату в автомобіль кримчанина
Порошенко несподівано повернувся у трійку лідерів президентського рейтингу
«Золотий лев» без коштів та з присвятою Каролю Войтилі
«Не знаю жодного випадку, щоб когось судили за зараження гепатитом»
Винуватець смертельної ДТП у Львові здався у поліцію
У зоні проведення ООС через вибух міномета постраждало двоє військових