Тільки в перший день на «Zaxidfest» фестивалили 45 тис. гостей

На десятий фест приїхали гурти «Bullet for my Valentine», «Sepultura», «Тартак»

КультураОксана Сенишин, 27 серпня 2018, 16:28 1966 1

Цьогоріч «Західфесту» «стукнуло» десять років. Тож на нього з’їхалися найбажаніші для фестивальників гурти: «Без Обмежень», «Karna», «Ляпіс-98».

Від третього Дня народження фестивалю всі дороги до нього ведуть у село Родатичі, що за 40 кілометрів від Львова.

«Цей раз, оскільки фестиваль припав на День незалежності України, ми всі з українськими прапорами, в українських вінках. Тут мало сну, мало їжі, алкоголю дуже багато! Взагалі нам ця атмосфера дуже подобається!», ‒ розповіла фестивальниця з Києва Таня Деркач.

«Zaxidfest» ‒ єдиний фестиваль, на який я їжджу. Це мій пункт підзарядки, розрядки. Насправді я ж вдома не буду по вулиці за хлібом ходити так з пір’ям і пушком, як я тут вдягнута. А тут, на фесті, можна розкритися. Я сюди приїхала за 1 500 км. Хоча насправді родом з Хмельниччини. Ми на море просто їздили відпочивати і сюди звернули», ‒ поділилася емоціями фестивальниця з Хмельницького Катерина Андрійчук.

Там кожен міг налаштуватися на свою хвилю. Бо на трьох сценах «Zaxidfest» ‒ головній, рок та інді ‒ звучали різні стилі музики.

«Сотні, десятки разів попереджаємо: ми співаємо нецензурно, тому заберіть дітей від сцени, закрийте їм вуха. Бо ми так сприймаємо дійсність в нашій країні, яка відбувається. Інакше нам не сприймається. Будемо співати про ті обличчя, які усміхаються до нас з банерів і замахують нас на кожному кроці в місті. Будемо співати про тих, хто багато обіцяє і нічого не робить», ‒ пояснив перед виступом вокаліст і гітарист гурту «Бетон» Андрій Жолоб.

«Бетон» ‒ це дворічний львівський гурт. Архітектор в ньому ‒ за барабанщика, лікар-ортопед ‒ за гітариста, а політолог ‒ басист. Хлопці доводять, що нічого неможливого немає, адже створили групу, коли на носі кожному майже сороківка.

Приїхали гурти з України, Європи та Америки. Заради «Zaxidfest» підібрали найкращі свої пісні. До прикладу, «5 VYMIR», що концертував на Koktebel Jazz Festival, RespublicaFEST, ГОГОЛЬFEST, Бандерштат, Woodstock ‒ і навіть в Кракові та Берліні ‒ цю сцену таки називає найпотужнішою.

«Цього разу на фестивалі ми граємо на головній сцені і це буде наш найбільший виступ в історії гурту з того часу, як ми його заснували, коли нам було по 12 років. Тому підготували все найкраще, що є!», ‒ пояснив вокаліст та гітарист гурту 5 VYMIR Костянтин Почтар.

Фестиваль тривав три дні, а стартував у День незалежності України. І тільки в цей день його відвідало 45 тис. людей.

«Побажаю українцям бути менш байдужими. Щось робити, не жалітися так багато. Брати справи в свої руки і щось робити!», ‒ додав вокаліст гурту «Обійми дощу» Володимир Агафонкін.

А коли сонце заходило, фестиваль «Захід» набирав ще більших обертів. Тоді на сцену виходили «Bullet for my Valentine», «Sepultura», «Тартак», «Guano Apes», «Therion».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук