Тиждень актуального мистецтва у Львові оголосив програму заходів

Тиждень актуального мистецтва у Львові оголосив програму заходів
фото lviv.pm

У п’ятницю у Львові розпочинається Тиждень актуального мистецтва. Цього року його тема – «ментальніВійни».

У програмі «Тижня»: авторські та кураторські проекти, інсталяції, об'єкти, лекції, панельні дискусії, майстер-класи з критики мистецтва.

До участі в панельних дискусіях запрошені митці, куратори, історики мистецтва, філософи, історики, біологи, психоаналітики, журналісти. Серед них: Яніна Пруденко, Ольга Балашова, Олександр Ройтбурд, Гліб Вишеславський, Віктор Лавний, Василь Расевич, Роман Кечур, Олег Кришталь з України; Збіґнєв Собчук, Ришард Клющинські, Едвін Бендик з Польщі; Штефан Лютшінґер з Австрії та ін.

Із 3 по 5 вересня  відомі польські мистецтвознавці Міхал Бєнєк та Малґожата Мішнякєвіч проведуть безкоштовний воркшоп з мистецької критики.

Мистецька формація з Мюнхена «The Beautiful Formula Collective» також проводитиме відкриті безкоштовні воркшопи, експериментуючи з малярством.

Арт медіа лабораторію "АРТ МЕДІА ЛАБ" - воркшопи з нових медіа проводитиме польський митець Павел Яніцкі.

Як завжди, велика увага надається перфомансам. Під час «Днів мистецтва перфоманс у Львові», які проходитимуть у рамках «Тижня» з 29 серпня по 2 вересня, творитимуть молоді українські перфомери Володимир Топій, Антон Саєнко, Ярина Шумська, Василь Одрехівський ; Януш Балдиґа, Вальдемар Татарчук, Ольґа Дзюбак, Пшемислав Квєк з Польщі; Тамар Рабан, Таль Альперштайн та Аніса Ашкар з Ізраїлю.

Навчання у «Школі перфомансу» проводитимуть відомі польські перфомери Януш Балдиґа та Пшемислав Квєк.

Повну програму Тижня актуального мистецтва можна подивитися тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук