Топ-5 книжок від Павла Табакова

Христина Нога, 23 вересня 201332531
Топ-5 книжок від Павла Табакова
Павло Табаков

Павло Табаков, 35 років. Співак, композитор, переможець телевізійного проекту «Голос країни». У творчому активі – п’ять різножанрових альбомів. Найновіший з них, «Мій світ» (з жовтня співак вирушає в тур на підтримку альбому по Україні).

Хобі: колекціонує художні фільми про відомих людей: співаків, акторів, письменників, художників. Улюблені письменники – Михайло Булгаков і Омар Хайям. Основним досягненням у житті Павло Табаков вважає власне вміння бути в гармонії зі світом.

Книжки, які найбільше вплинули на Павла Табакова:

БІБЛІЯ. Гадаю, тут коментарі зайві.

 

 

 

 

ГРИГОРІЙ СКОВОРОДА «ПІЗНАЙ В СОБІ ЛЮДИНУ». Книга, яка написана у XVIII столітті, досі не втрачає своєї актуальності. Вона наче написана про наш час – такі актуальні думки, байки, цитати. Раджу прочитати Сковороду всім, хто цікавиться філософією або ж просто цінує життєву мудрість.

 

ГЕНРІХ НЕЙГАУЗ «ОБ ИСКУССТВЕ ФОРТЕПИАННОЙ ИГРЫ». В студентські роки саме з цієї книги я почерпнув чи не найбільше інформації, яка досі супроводжує мене у світі музики.

 

 

ДЕЙЛ КАРНЕГІ, АЛАН ПІЗ, МИКОЛА КОЗЛОВ. Психологічні книжки цих авторів я поставив би в один ряд. Читав їх одночасно і тут же «випробовував» у житті. З нюансами у психології людських відносин зустрічаємося щодня. Краще один раз прочитати думки і поради психологів та зробити з них належні висновки – щоб не наступати на одні й ті ж граблі.

 

ІЛЬФ І ПЕТРОВ «12 СТІЛЬЦІВ». Дуже люблю книжки з гумором, особливо класику. «12 стільців» перечитував кілька разів. А оскільки читаю я, як правило, в поїздах і літаках, то мої попутники інколи навіть озираються, чуючи легке гиготіння в них за спиною або збоку :)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук