Топ-5 книжок від Сергія Власенка

Христина Нога, 23 серпня 201322631
Топ-5 книжок від Сергія Власенка
фото sled.net.ua
Сергій Власенко

Сергій Власенко, 46 років. Політик, народний депутат від ВО «Батьківщина», юрист. За власними словами, читає переважно спеціальну літературу, однак не цурається й «класики». Також любить читати книжки про Другу Світову війну.

Книжки подаються без ієрархічного принципу.

УІНСТОН ЧЕРЧИЛЛЬ, «ДРУГА СВІТОВА ВІЙНА»

Дуже цікаві думки цієї людини. Що мене вразило – це те, що, коли Черчилль описує прихід Гітлера до влади в 1933 році в Німеччині, то ці процеси, на жаль, дуже нагадують ті процеси, які відбуваються в Україні. І це – не метафора, а реальність. Більшість тоді зневажала права меншості; це – один в один те, що відбувається зараз в Україні. Аж мурашки йдуть по шкірі від того, наскільки воно подібне.

ЗБІҐНЄВ БЖЕЗІНСЬКИЙ, «ЩЕ ОДИН ШАНС: ТРИ ПРЕЗИДЕНТИ І КРИЗА АМЕРИКАНСЬКОЇ НАДДЕРЖАВИ»

В цій книзі автор аналізує сучасні глобальні політичні тенденції. Звичайно, думки Бжезінського, як людини, яка досконало знає світову і американську політику, є дуже цікавими і повчальними.


ГЕОРГІЙ ЖУКОВ «СПОГАДИ І РОЗДУМИ» І ВАЛЬТЕР ШЕЛЛЕНБЕРГ, «ЛАБІРИНТ»

Це – погляд на події, які змінили хід світової історії. Погляд на ці події з двох боків деколи є вражаючим: як по-різному на них дивляться люди по різні сторони барикад. З іншого боку, це дає можливість зрозуміти психологію людей в таких складних історичних умовах.

ДЖОН ГРІШЕМ, «ФІРМА»

Кожна книжка Грішема – для гурманів, які люблять книжки про юристів, про юридичну професію… Практично всі його книги є бестселерами, практично всі розповідають про юридичний бізнес, і всі мають свою родзинку.БОРИС АКУНІН, ЦИКЛ ПРО ЕРАСТА ФАНДОРІНА

Таку легку і розважальну літературу я також люблю.Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук