Топ-5 книжок від Софії Опацької

Христина Нога, 26 серпня 201332872
Софія Опацька

Софія Опацька, 37 років. Очолює Львівську бізнес-школу УКУ з моменту її створення. Працює 13 років в галузі бізнес-освіти. Виховує сина та доньку. Хоббі – гірські лижі та подорожі.

Тепер в основному доводиться читати професійну літературу і є свого роду ностальгія за книжками не пов’язаними з роботою. Хоча в сучасному взаємопов’язаному світі абсолютно віддалена, на перший погляд, думка чи ідея може мати вагомий вплив.

JEFFREY ARCHER: THE GRASS IS ALWAYS GREENER 

Джефрі Арчер пише дуже легко як довгі художні твори так і короткі оповідання. Оповідання "Десь трава зеленіша" - це історія про один день життя банку. Біл, безпритульний, що вже багато років ночує біля банку знає всіх працівників: яппі, менеджерів середньої ланки, керівників. . . можливо, краще, ніж вони самі знають. З усієї компанії, від найнижчого до найвищого рангу, кожен дивиться на те, що інший має. Але з кожним щабелем вище по сходах проблеми стають все більш складними і більш важко розірвати коло. . . А нам завжди здається, що на чиємусь місці або в іншому місці легше, краще 

КУРТ ЛЕВІН. МАНДРІВКА КРІЗЬ ІЛЮЗІЇ

Книжка для мене складається з двох частин – про перший період життя Курта Левіна: греко-католицьку церкву (зокрема орден студитів) та допомогу її представників під час ІІ Світової війни євреям, а також про другий період – його успіх в бізнесі та досвід праці з японськими компаніями. На перший погляд професійно мене мала б зацікавити друга частина, але саме завдяки першій частині для мене розкрилися образи Андрея та Климентія Шептицьких.

БОГДАН-ІГОР АНТОНИЧ «ТРИ ПЕРСТЕНІ» ПОЕМИ ТА ЛІРИКА

Особливе враження від спільного читання під час навчального туру з групою МВА із бізнес-школи в Шанхаї. Вірші особливі, але й сам момент був дуже особливим. 

 

 

ІВАН БАГРЯНИЙ. САД ГЕТСИМАНСЬКИЙ

Вперше читала в 1992 в школі. Тоді у нас був один примірник книжки на весь клас, але майже всі, а може й всі прочитали. Стала для мене світоглядною.  

 

 

ВІДМЕР АНДРЕАС  «ПАПА І БІЗНЕСМЕН»

Нещодавно прочитана. Хороші складні питання про лідерство, етику та моральні засади як в повсякденному житті так і в бізнесі. Зокрема нетиповим є саме визначення лідерства як смирення.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук