Топ-менеджери в Україні заробляють у 12 разів більше за фахівців середньої ланки

При цьому в Європі доходи топ-менеджерів є вищими в чотири рази за доходи працівників середньої ланки

Топ-менеджери українських компаній, зокрема генеральні директори, голови правління тощо, отримують заробітну плату у 12 разів вищу за зарплати фахівців середньої ланки, якими, наприклад, є керівники відділів, пише «НВ Бізнес» з посиланням на дані дослідження консалтингової компанії Korn Ferry.

Для порівняння, в Європі різниця між зарплатами топ-менеджерів та зарплатами фахівців середньої ланки складає 3-4 рази. Крім того, зарплати в українських топ-менеджерів є на 30-40% нижчими, ніж у їхніх колег у Європі, при тому, що рівень життя в Україні є набагато нижчим, зауважила комерційна директорка Korn Ferry у Східній Європі, країнах Балтії та на Балканах Олена Меньшикова.

Видання також повідомляє, що за останні 4 роки найбільше зросли зарплати керівників компаній, що працюють у сфері виробництва товарів широкого вжитку – на 80%, зарплати керівників банків – на 62%, а зарплати керівників роздрібних торговельних мереж – на 44%.

До слова, у державному секторі найбільші зарплати отримують судді, детективи НАБУ та менеджери, тоді як найменшою є зарплата у соцпрацівників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук