Торік 82 іноземні кінострічки не були дубльовані українською

14 лютого 20137051
Торік 82 іноземні кінострічки не були дубльовані українською
фото mid.m-tel.net
Кіно

У 2012 році з двохсот тридцяти дев’яти фільмів, які отримали право на розповсюдження на території України, вісімдесят два не були ані дубльовані, ані озвучені українською мовою, а лише з субтитрами, повідомили Комітет культури і духовності ВРУ у державному агентстві України з питань кіно.

Голова Комітету з питань культури і духовності В’ячеслав Кириленко повідомив, що в комітету вважають, що іноземні фільми, які виходять у прокат в Україні, повинні дублюватися виключно українською мовою, а субтитри можуть накладатися лише на оригінальний мовний ряд.

«Такий підхід дозволить сформувати цілісний простір українського кіно», - повідомили у прес-службі партії «За Україну!» і додав, що на найближчих засіданнях Комітету з питань культури і духовності він ініціюватиме розгляд цього питання.

 «У декого до цього часу існує стереотипна думка про те, що перекладати іноземні фільми українською мовою нібито економічно невигідно. Статистика доводить протилежне – протягом останніх п’яти років кількість глядачів, що відвідують кінопокази українською мовою зросла втричі. Це є переконливим свідченням того, що Україні потрібна кіноіндустрія рідною мовою», - наголосив В. Кириленко.

Нагадаємо, 7 лютого у кінотеатрах семи міст вийшов фільм Валентина Васяновича „Звичайна справа”. Зараз він знімає кінострічку про Львів. Кошторис стрічки – 800 тис. доларів. Інтерв’ю з режисером „Звичайної справи” можна почитати тут.

Додамо, що впродовж 2013 року на екрани кінотеатрів вийде ще 4-5 українських фільмів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук