Toyota планує припинити випуск бензинових автомобілів до 2050 року

ЕкономікаІрина Данилів, 15 жовтня 20153510
Toyota планує припинити випуск бензинових автомобілів до 2050 року
Гібридні автомобілі Toyota Prius використовує українська поліція

Найбільший автоконцерн у світі японська корпорація Toyota Motor планує до 2050 року практично повністю припинити виробництво і продаж бензинових автомобілів і повністю перейти на випуск гібридних авто. Про це компанія оголосила в Токіо під час презентації власної програми розвитку під назвою «Тoyota 2050 - екологічні проблеми», повідомляє ТАСС.

Головною метою такого кроку є істотне скорочення шкідливих викидів. Toyota пообіцяла, що буде всіляко просувати цю ідею і постарається переконати уряд, інші компанії та всі зацікавлені сторони в необхідності подібної ініціативи, що до 2050 року може призвести до 90-відсоткового скорочення викидів порівняно з рівнем 2010 року.

Вже на сьогодні частка гібридних авто у продажах Toyota становить понад 40%, а до 2010 року, за прогнозами компанії, їх кількість може досягти 15 млн. Це вдвічі більше, ніж зараз реалізовано по всьому світу.

План щодо серйозного скорочення бензинових автомобілів до 2050 року належить Міністерству навколишнього середовища Японії, яке закликає місцеві автомобільні концерни до активного сприяння в цьому напрямку.

Toyota Motor виробляє і продає 27 різних моделей гібридних автомобілів Toyota і Lexus і одну гібридну модель з можливістю зарядки від електромережі Toyota Prius Plug-in Hybrid. Ці моделі продаються в більш ніж 90 країнах світу. Крім того, до кінця 2015 року компанія планує вивести на ринок 15 нових моделей гібридних автомобілів Toyota і Lexus.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук