Три облавтодори в обхід системи ProZorro оголосили тендери на ₴1,5 млрд

ЕкономікаВолодимир Пиріг, 4 серпня 201615290
Ремонт дороги в Ужгороді, район коньячного заводу, квітень 2016

Служби автомобільних доріг Київської, Закарпатської та Черкаської областей в період з 27 по 29 липня оголосили державні закупівлі на загальну суму близько 1,5 млрд Грн, повідомила прес-служба Укравтодору.

Зокрема, служба автомобільних доріг у Київській області оголосила чотири процедури закупівлі загальною вартістю понад 944,5 млн грн, автодор Закарпатської області оголосив закупівлі на 320 млн грн, а служба автомобільних доріг Черкаської області – на 62,1 млн грн.

«Ця інформація стала відомою завдяки запровадженню в агентстві системи контролю за проведенням державних закупівель. Під час проведення моніторингу закупівель було виявлено, що виконання робіт за цими процедурами заплановано протягом 2016-2017 років, а в Закарпатській області – 2016-2018. Отже, терміновість проведення цих тендерів не обґрунтована, відповідно виникають питання щодо їхньої прозорості», – заявили в Укравтодорі.

«Тобто, в той час, коли державна політика Уряду та Укравтодору направлена на функціонування максимально прозорої системи державних закупівель, заснованої на принципах відкритості та публічності їх проведення, деякі обласні Служби відкрито нехтують вказівками та дорученнями», – йдеться у повідомленні.

Наразі проводяться роботи щодо встановлення причин та обґрунтувань розміщення оголошень про закупівлі в період з 27 по 29 липня 2016 року саме за «паперовою» процедурою.

Нагадаємо, з 1 серпня система електронних закупівель ProZorro стала обов'язковою для усіх державних закупівель.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук