Рік міжнародної співпраці обійдеться львівському обласному бюджету у понад ₴2 млн

На оновлення презентації в програмі power-point та її переклад виділять 10 тис. грн

ЕкономікаІрина Данилів, 9 березня 20152860

У 2015 році з бюджету Львівщини планують витратити на заходи з реалізації «Регіональної програми з міжнародного та транскордонного співробітництва, європейської інтеграції на 2015-2018 роки» 2,2 млн грн. Про це йдеться в проекті рішення, опублікованому на сайті Львівської обласної ради.   

Згідно з програмою, на проведення зустрічей керівництва області з представниками офіційних делегацій іноземних держав та організацію офіційних прийомів для делегацій регіонів-партнерів іноземних держав  передбачено 95 тис. грн.

Ще 100 тис. грн з обласного бюджету виділять на активізацію співпраці та організацію офіційних прийомів для делегацій з таких організацій ЄС, НАТО та ООН. 

А для візитів представників Львівської області до регіонів партнерів передбачено 200 тис. грн. За ці кошти планують звозити львівських чиновників до Австрії, Білорусі, Угорщини, Чехії, Грузії, Казахстану, Польщі, Словаччини тощо. Крім того, в цю суму має ввійти організація відпочинку та оздоровлення за кордоном дітей із Львівської області, батьки яких перебувають у зоні АТО.

Для забезпечення іноземних візитерів та вітчизняних делегацій сувенірною продукцією передбачено 90 тис. грн. 

Також 90 тис. грн виділять на проведення спільних транскордонних заходів, а саме фестивалів «Партнерства та діяльності «Українсько-Польського університету транскордонного співробітництва» та «Європейських днів добросусідства».

Для розробки та співфінансування проектів  міжнародної технічної допомоги (проекти МТД) на території Львівської області планують виділити 1,1 млн грн.  Минулого року з обласного бюджету на співфінасування проектів МТД виділили 2,6 млн грн. За ці кошти, зокремо, розробили проект зі створення індустріальних парків в Яворівському та Новороздільському районах.

У програмі також передбачено проведення соціологічних досліджень на тему трудової міграції.  За 30 тис. грн представники обласної влади планують не лише вивчити тему, але й «з метою проведення комплексного  моніторингу» здійснити робочі візити в країни, де найбільше трудових мігрантів з Львівщини. А саме до Іспанії, Португалії, Італії, Польщі тощо.

110 тис. грн піде на промоцію Львівської області. В цю суму входить розробка, як загальної стратегії, так і конкретних рекламних та PR-акцій. Крім того, 10 тис. грн піде лише на «оновлення і актуалізацію PowerPoint презентації Львівщини» та переклад цього продукту на польську, англійську та  німецьку мови.

Для того, щоб промоційні матеріали з’явились у медіа, як в українських так і в іноземних, передбачили 90 тис. грн на підготовку матеріалів та їх розміщення. Планують також виготовити новий промоційний кліп.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук