Троє російських біатлоністок перейшли до української збірної

2 серпня

Російські біатлоністки Катерина Бех, Анастасія Рассказова і Оксана Москаленко та їхній тренер Ілля Лопухов представлятимуть юніорську збірну України.

Про це у четвер, 2 серпня, повідомив очільник Федерації біатлону України Володимир Бринзака, документи щодо отримання спортсменками громадянства України зараз перебувають в стадії оформлення.

«Батьки у дівчаток українці, документи щодо отримання громадянства зараз знаходяться в стадії оформлення, тому виступають вони поки за Київську область, але тільки в особистому заліку, не приносячи командні очки. Нам спортсменки такого рівня в будь-якому випадку не завадять, особливо з огляду на те, що в цій віковій групі відчуваємо певний кадровий дефіцит», - пояснив Бринзак.

Труднощі з адаптацією можуть виникнути тільки в Анастасії Рассказової, оскільки біатлоністка виступала за російську команду на міжнародних стартах. Отже за Україну вона зможе виступати тільки після обов'язкового карантину або за згодою Союзу біатлоністів Росії. Варто уточнити, що спочатку спортсменки намагалися потрапити до складу білоруської збірної, проте через неназвані обставини отримали відмову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Українські військовослужбовці взяли під контроль хутір Вільний у Луганській області
В гостях у богомола
У Перемишлянському районі стався витік нафти через незаконну врізку у нафтопровід «Дружба»
Чи допоможе Америка врятувати українську газотранспортну систему?
Головні новини Львова за 21 вересня
Чорна декада для Росії
РАГУlive. Випуск за 21 вересня
На Тернопільщині понад 250 людей отруїлися після обробки полів хімікатами
«Ми з вами віримо, що прокурор не отримує зарплату від криміналітету?»
Помер колишній прем'єр-міністр України Віталій Масол