Троє російських біатлоністок перейшли до української збірної

2 серпня

Російські біатлоністки Катерина Бех, Анастасія Рассказова і Оксана Москаленко та їхній тренер Ілля Лопухов представлятимуть юніорську збірну України.

Про це у четвер, 2 серпня, повідомив очільник Федерації біатлону України Володимир Бринзака, документи щодо отримання спортсменками громадянства України зараз перебувають в стадії оформлення.

«Батьки у дівчаток українці, документи щодо отримання громадянства зараз знаходяться в стадії оформлення, тому виступають вони поки за Київську область, але тільки в особистому заліку, не приносячи командні очки. Нам спортсменки такого рівня в будь-якому випадку не завадять, особливо з огляду на те, що в цій віковій групі відчуваємо певний кадровий дефіцит», - пояснив Бринзак.

Труднощі з адаптацією можуть виникнути тільки в Анастасії Рассказової, оскільки біатлоністка виступала за російську команду на міжнародних стартах. Отже за Україну вона зможе виступати тільки після обов'язкового карантину або за згодою Союзу біатлоністів Росії. Варто уточнити, що спочатку спортсменки намагалися потрапити до складу білоруської збірної, проте через неназвані обставини отримали відмову.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
«Тепер я вже набігаюся»
Мерія пропонує підняти вартість проїзду у львівських маршрутках до 8 грн
У Варшаві помер 23-річний учасник АТО з Львівщини
Невідомі спробували підпалити Андріївську церкву у Києві
На медіафронті без змін
Головні новини Львова за 14 листопада
У ДТП на Рівненщині загинув український чемпіон світу з армреслінгу
У Львові відкрили Центр надання допомоги новонародженим
У віці 57 років помер начальник ГУ ДСНС Львівщини Сергій Дмитровський
На Львівщині житлові субсидії отримує понад 130 тис. домогосподарств