Троє театральних художниць відкрили у Львові спільну виставку текстилю

Головні новини Львова 13.10Марічка Крижанівська, 13 жовтня 2015, 19:48 799 0

Театральні художниці Дарія Зав'ялова, Віоліна Даренська і Олена Зотова презентують спільну виставку текстилю «Шовк і льон» у львівській галереї «Зелена канапа».

Спільне захоплення на трьох – театр і художній текстиль. Це те, що об'єднує трьох мисткинь. На виставці авторки демонструють ляльки і текстильні картини.

Дарія Зав'ялова як головний художник творить костюми і сценографію у Першому українському театрі для дітей та юнацтва. Її робота, яку можна побачити на виставах, тісно переплелася із її захопленням – гачкуванням і текстилем.

«У текстилі я ховаюся від всіх складностей, суєтностей і інтриг, це дуже заспокоююча, медитативна робота, яка приносить мені неймовірне задоволення», – розповіла Дарія Зав'ялова.

Віоліна Даренська – художниця і модельєр у тому ж театрі. Цього разу мисткиня захотіла показати свій творчий дар не у театральних костюмах, а у  текстильній пластиці та ляльках.

«Це приносить величезне задоволення, це рідкісне поєднання, коли твоя робота приносить задоволення як від хобі», – зізналася Віоліна Даренська.

З цими авторками товаришує на виставці Олена Зотова, головний художник Львівського театру імені Лесі Українки. Як і її подруги, Олена Зотова експериментує із натуральними тканинами.

Спільну виставку жінки назвали «Шовк і льон», бо це найдавніші і найкоштовніші тканини, які вигадало людство. Та авторки зробили із цього матеріалу справжні витвори мистецтва.

«Що ми купуємо в магазині? Дивимося на бірочку, якщо там є шовк чи льон, відповідно ця річ того вартує, ми це купуємо і носимо із задоволенням. Таке саме відношення і до творчої роботи. Якщо хочеш зробити щось таке цікаве, коштовне, то хочеться це виконати у відповідному натуральному матеріалі», – пояснила Олена Зотова.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук