<

Центр міської історії готує лекції і дискусії про Донбас

КультураК.С., 9 червня 20151520

У вівторок, 16 червня, у Львові розпочнеться лекційно-дискусійна програма «Донкульт», яку готує Центр міської історії. Участь у програмі візьмуть науковці та дослідники з Німеччини, Сполучених Штатів Америки, Польщі, Австрії, Канади та України. Організатори запрошують відвідати заходи «Донкульту» і львів'ян, для яких Донбас досі є маловідомим, і нових мешканців міста, які приїхали сюди внаслідок військового конфлікту. Усі події відкриті для широкої громадськості.

Програма відкриється 16 червня 2015 року о 16:00 у Великій сесійній залі Львівської міської ради виступом американського професора Гіроакі Куромії «Еніґма Донбасу: як зрозуміти його минуле й сучасне?».

Лекційно-дискусійна програма об’єднує декілька форматів та тем. Публічні лекції розглядають Донбас у XIX-XX століттях з перспективи робітничої, міської історії та перетворень прикордоння.  Дискусії та розмови залучають експертів з різних сфер та країн для обговорення актуальних питань та сучасних викликів переосмислення того, чим є цей регіон, його минуле, спадщина і сучасна ситуація.

У програмі «Донкульт» організатори намагаються показати різний та маловідомий Донбас, підняти складні питання і особливо — підважити однобоку риторику про Донбас. Адже ми звикли чути і говорити про цей регіон виключно в «романтичних» або навпаки «звинувачувальних» тонах. Програма «Донкульт» - це пошук способів критичного осмислення і порозуміння, діалогу, це можливість показати багатоманітностість сучасної України.

Серед лекторів та експертів програми Гіроакі Куромія (США), Деніел Валковіц (США), Сергій Єкельчик (Канада), Олена Стяжкіна (Україна), Тетяна Журженко (Австрія). Загалом у програмі візьмуть участь більше двадцяти дослідників та експертів із певних напрямків і дисциплін.

Окрім лекційно-дискусійної програми готується вулична виставка про корпоративні міста Донбасу, обговорення театральної вистави «Зерносховище», показ документальних хронік про промислові регони України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук