<

Цимбалюк не дозволив відправляти шахтарів "Межирічанської" у відпустки

Економіка15 січня 20114180

Я тримаю працевлаштування шахтарів «Межирічанської» на особистому контролі. Воно ще триває. Всі, однозначно, будуть мати роботу, бо вона є. Про це 15 січня під час брифінгу повідомив голова Львівської облдержадміністрації Михайло Цимбалюк.

М.Цимбалюк повідомив у коментарі ZAXID.NET : "Усі ще не працевлаштовані тому, що залежно від ситуації з ліквідацією пожежі, до цього треба задіювати певну кількість працівників. Точної кількість ще не знаємо: одні фахівці говорять про 150 осіб, інші – і до 500".

За його словами, 17 січня новий керівник ДП "Львіввугілля" має представити інформацію про те, як відбувається працевлаштування шахтарів "Межирічанської". Він додав, що заборонив скеровувати працівників у відпустки. "Це було моїм першим дорученням новому керівнику, щоб жодної людини, якщо вона має бажання працювати, не скеровувати у відпустку за так званий власний рахунок. У нас не так багато людей, що мають ці власні рахунки", - сказав він.

М.Цимбалюк додав, що з наступного тижня можуть розпочатися відновлювальні роботи на шахті, якщо будуть відповідні рекомендації науковців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук