Цими вихідними Львів пропонує оглянути виставку Анни Атоян та шедеври льодових скульптур

Головні Новини за 16 січняМарічка Крижанівська, 16 січня 2015, 14:39 533 0

У Домініканах триває фестиваль "Велика коляда". Давні і сучасні коляди та щедрівки до 25 січня звучать на фестивалі. Концерти класичних та народних хорів і ансамблів відбуваються майже щодня у храмі Пресвятої Євхаристії. Там можна почути мелодії із різних регіонів України, а також авторські колядки. 

"Цього року згадуємо світлу пам'ять композитора, диригента, піаніста, члена оргкомітету "Великої Коляди" Юрія Антківа. Через це більшість творів, які виконуються на цьому фестивалі - це його обробки та авторські твори", - розповіла член оргкомітету фестивалю "Велика коляда" Наталія Манько. 

Анна Атоян відкрила персональну виставку. Львівська художниця презентує «Тихе життя» у галереї "Зелена канапа". В авторській техніці гарячого батіка на шовку митець створила натюрморти та портрети в антуражі. Її натюрморти особливі - у жанрі із назвою "спокійне або ж тихе життя". 

"Якщо ви помітили роботи, тут немає активних людей, а є на передньому плані якісь такі деталі, які розказують свою історію. А люди, ніби, на другому плані, тобто це мої, так звані, натюрморти", - пояснила художниця Анна Атоян.  

У неділю та понеділок у Львові відбудеться Конкурс льодових скульптур

"П'ять майстрів зі Львова зголосилися взяти участь у конкурсі та створювати на тематику різдвяно-новорічну шедеври з льоду", - розповіла арт-директор різдвяного ярмарку Ольга Гренюх.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук