Цього року на ремонти театрів Львова виділять ₴4,8 млн

КультураК.С., 4 лютого 20162430
Театр імені ЛесяКурбаса

Цього року мають зробити капітальний ремонт приміщень театру імені ЛесяКурбаса. у інший театрах також пройдуть ремонтні роботи.

У бюджеті розвитку міста для галузі культури передбачено ₴33 млн. 071 тис., які будуть розподілені між театрами, бібліотеками, музеями, філармонією, палацами і будинками культури, а також школами естетичного виховання дітей міста Львова, йдеться на сторінці Галицького району міста Львова у  Facebook. З них ₴4,8 млн заплановано витратити на ремонти у театрах міста.

Близько ₴2 млн. 500 тис. закладено для капітального ремонту приміщень Львівського академічного театру імені Леся Курбаса, що на вул. Леся Курбаса, 3. Трошки менше - приблизно ₴1 млн 150 тис. – на капітальний ремонт даху Львівського драматичного театру імені Лесі Українки на вул. Городоцькій, 36, ще ₴900 тис. – на капітальний ремонт отримає Перший український театр для дітей та юнацтва, який 
знаходиться на вул. Академіка А. Гнатюка, 11.

Дещо менше, 250 тис. грн, передбачено на виготовлення проектно-кошторисної документації на заміну системи опалення адміністративної частини приміщень Львівського драматичного театру ім. Лесі Українки на вул. Городоцькій, 36.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук