Цьогоріч «Львівгаз» встановить лічильників на ₴50 млн

Перевагу надаватимуть будинковим лічильникам

ЕкономікаО.Г., 6 травня 20164970

Національна комісія, яка регулює сфери енергетики та комунальних послуг схвалила бюджет інвестиційної програми ПАТ «Львівгаз» загальним обсягом ₴90 млн. Понад 60% із цієї суми підприємство скерує на забезпечення обліку природного газу серед споживачів Львівської області, повідомляє прес-служба облгазу.

Близько 120 тис. споживачів у Львівській області нині використовують природний газ без встановленого лічильника. А це майже 15% від загальної кількості споживачів регіону. Тому, в 2016 році на забезпечення домогосподарств приладами обліку «Львівгаз» планує скерувати понад ₴50 млн. З них ₴43 млн витратять на закупівлю понад 1,6 тис. будинкових лічильників газу.

Як пояснює прес-служба, будинкові лічильники будуть пріоритетними, оскільки це дозволить в найкоротші терміни забезпечити обліком приблизно 90,7% домогосподарств, які ще не оснащені приладами.

«Наразі фахівці компанії проводять обстеження будинків. Тобто розглядають технічну можливість встановлення будинкових лічильників на об’єктах, а також їх економічну доцільність», - розповів перший заступник голови правління ПАТ «Львівгаз» Павло Сербан.

Також в інвестиційній програмі підприємства на 2016 рік передбачено понад ₴10 млн на встановлення індивідуальних газових лічильників. Ними будуть оснащенні ті об’єкти, де технічно неможливо встановити будинковий лічильник, або це економічно невигідно. Наприклад, коли в будинку понад 70% квартир вже мають індивідуальні лічильники.

Решту коштів інвестиційної програми  - 40% від загальної суми буде спрямовано на реконструкцію та модернізацію газорозподільної мережі області. Так, у 2016 році замінять та реконструюють  понад 63 км газопроводів на суму ₴26,5 млн. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук