Цьогоріч Львівщина через виснаження родовищ не збільшить видобуток газу

ЕкономікаАрсен Данилюк, 19 червня 20145650

У 2014 році обсяги видобутого у Львівській області природного газу не зростуть. 

Про це сьогодні, 19 червня, заявив представник Львівської філії газопромислового управління «Полтавагазвидобування» Данило Пітула на прес-конференції.

За його словами, Львівська філія видобуває природний газ на території п’яти західних областей. З них найбільші обсяги відбору на Львівщині. 

Зокрема, минулого року Львівська філія ГПУ «Полтавагазвидобування» видобула 860 мільйонів кубометрів газу, з них на території Львівщини - 700 мільйонів метрів кубічних. 

«Тенденції до збільшення видобутку в регіоні ми не можемо забезпечити, у зв’язку із виснаженням родовищ на території Західної України, але фактично утримуємо видобуток на тому ж рівні, який був у попередні роки», - пояснив Пітула. 

Представник компанії також додав, що рівень видобування газу залежить від сезону. Якщо у літній період львівські газовики передають у газотранспортну систему близько 100 тис. кубометрів газу на добу, то взимку добові обсяги зростають до 520 тис. кубометрів. 

Загалом за перші п’ять місяців цього року Львівська філія видобула 260 млн. кубометрів газу.

Згідно з інформацією депутата Львівської обласної ради, голови комісії з питань ПЕК, енергоефективності і розвитку підприємництва Тараса Федака, за рік Львівщина споживає 1 млрд. 800 млн. кубометрів природного газу. Більша частина споживання - близько мільярда кубометрів - припадає на населення. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук