Туалети в потягах Hyundai за 4 млн грн модернізує фірма з одним працівником

Компанія, основним видом діяльності якої є торгівля, замінить 180 унітазів на нові у цих швидкісних потягах

У потягах Hyundai Rotem будуть нові унітази за 4 млн грн

«Укрзалізниця» заплатить за ремонт туалетів в Hyundai чотири млн грн «прокладці» з одним працівником. Про це інформує проект «Залізниця без корупції», який проаналізував тендерні дані на майданчику «Прозорро».

Відзначається, що філія «Українська залізнична швидкісна компанія ПАТ «Укрзалізниця» 24 вересня за результатами тендеру уклала угоду з ТОВ «Світ постачання» на модернізацію в електропоїздах HRCS2 на 3,97 млн грн. Згідно з документами, під модернізацією мається на увазі встановлення 180 унітазів в швидкісних поїздах Hyundai Rotem.

У переможця тендеру ТОВ «Світ Постачання» співвласником і директором фірми є Степан Халепа з окупованого Донецька, а зареєстрована компанія в квартирі №52 на вулиці В’ячеслава Чорновола, 33/30 в Києві.

Повідомляється, що «Світ Постачання» вже три роки отримує замовлення від «Укрзалізниці». Раніше підприємство, зокрема, поставляло сіль, гіпсокартон, склопакети, дозатори для мила і десятки інших найменувань.

Згідно з податковою звітністю, наданою учасником в інших тендерах, офіційно на підприємстві, окрім директора, працює тільки один робітник, а загальна їхня зарплата становить близько 10 тис. грн на місяць на двох.

Також повідомляється, що ТОВ «Світ Постачання» не мало права юридично укладати договір з «Укрзалізницею» на розробку обладнання для електропоїздів, бо, згідно з зареєстрованими КВЕДами, фірма може здійснювати тільки торгівельні операції, а не виробництво.

Загалом приватне товариство «Світ Постачання» отримало державних замовлень на майже 25 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук