Turkish Airlines скоротить безкоштовну норму багажу на більшості українських напрямків

з 1 липня львів'яни зможуть перевезти безкоштовно 23 кг багажу, в той час як зараз діє норма в 40 кг

Турецька авіакомпанія Turkish Airlines скоротить безкоштовну норму багажу для пасажирів економ-класу на більшості українських маршрутів з 1 липня, йдеться в новій багажній політиці авіаперевізника, пише Avianews.

Такий крок пов'язаний з переведенням всіх міжнародних напрямків, в тому числі маршрутів між Києвом, Львовом, Одесою, Запоріжжям, Херсоном, Харковом і Стамбулом з вагової концепції на штучну концепцію перевезення багажу.

Нова багажна політика дозволить пасажирам економ-класу перевозити безкоштовно одну валізу вагою до 23 кг, а пасажирам бізнес-класу – дві валізи вагою до 32 кожна на рейсах з України в Стамбул. До слова, зараз пасажири і економ, і бізнес-класу на маршрутах Львів-Стамбул і Одеса-Стамбул можуть безкоштовно здавати в багаж 40 кг речей без обмеження за кількістю предметів. Багажна норма на маршрутах Запоріжжя-Стамбул і Херсон-Стамбул передбачає безкоштовне перевезення до 30 кг речей для пасажирів обох класів без обмеження за кількістю предметів. На лініях Київ-Стамбул і Харків-Стамбул чинна багажна норма дозволяє перевозити безкоштовно 20 кг багажу пасажирам економ-класу і 30 кг пасажирам бізнес-класу. Таким чином, нова норма дозволить пасажирам економ-класів на рейсах з Києва або Харкова до Стамбула перевозити безкоштовно на 3 кг більше багажу, в той час як для інших цю норму буде знижено до 23 кг.

Нові правила поширюються на квитки, виписані з 1 травня 2017 року. Таким чином, якщо пасажир придбав квиток до цієї дати на рейс, що виконується з 1 липня 2017 року, на нього поширюється стара норма перевезення багажу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук