У 2015 році українці купували розмальовки та книги про війну

КультураК.С., 18 січня 20164400
У 2015 році українці купували розмальовки та книги про війну

Сайт «Читомо» розпитав українських видавців про те, які книги найкраще продавались у 2015 році. Щоправда, видавці наголошують, що рейтинг умовний, бо книга, яка вийшла на початку року, мала більше шансів опинитися у цьому списку, ніж та, що з’явилася наприкінці. Також серед видань є ті, що вийшли друком раніше, але пік продаж прийшов саме на 2015 рік.

Зауважимо, що не всі видавці назвали точну кількість проданих книжок, посилаючись на конфіденційність інформації.

Цікаво, що минулого року можна було спостерігати великий попит на розмальовки для дорослих. Топовими ці видання стали для трьох видавців, при чому продані наклади деяких із них (86 і 89 тис. примірників) відчутно випереджають тиражі інших книжок.

Також читачі активно купують книги, в яких висвітлюється тема війни й політики: «Аеропорт» Сергія Лойка (продано 37,5 тис. примірників), «Іловайськ» Євгена Положія (понад 5 тис.), «Війна очима ТСН» (4,5 тис.), «Мистецтво війни» Сунь-Дзи (понад 10 тис.) «Ноука от Горького Лука» (6 тис.). Для видавництва Laurus, наприклад, лідером встигли стати «Рассказы» Олега Сенцова (4 тис.), хоча їхній продаж почався лише у серпні 2015-го. 

Для «Видавництва Старого Лева» для дорослої аудиторії є «Фелікс Австрія» Софії Андрухович, «Мистецтво війни» Сунь-Дзи, «Моя дорога птаха» Ольги Кузьменко, «Як розмовляти з дітьми про мистецтво» Франсуази Барб-Ґалль. Серед книг для дітей топовими за продажами є «Карти» Даніеля і Олексанри Мізелінських, «36 і 6 котів» Галини Вдовиченко, «Хто зробить сніг» Тараса Прохаська і Мар’яни Прохасько, «Як змайструвати автомобіль» Мартіна Содомки. Кількість проданих примірників складає понад 10 тис. кожної книги.

Абсолютним лідером є розмальовка для дорослих «Чарівний сад» Джоанни Босфорд (86 тис. примірників).

У видавництві «Урбіно» лідером також стала розмальовка для дорослих «Я люблю Україну» Олесі Вакуленко (13 тис. прм.).

Третім видавництвом, де беззаперечним лідером також стали розмальовки-антистрес стало видавництво «Віват». Воно продало їх загальним накладом у 89 тис. примірником.

Книжковий клуб продав книгу Люко Дашвар «Покров»  (35 тис.), серед перекладних творів - «Квіти для Елджернона» Деніеля Кіза (37 тис.), серед нон-фікшн видань - «Знищ цей щоденник» Кері Сміт.

«А-Ба-Ба-Га-Ла-Ма-Га» продала понад 17 тис. примірників «Тореодорів з Васюківки» Всеволода Нестайка, понад 16 тис. «300 поезій» Ліни Костенко та понад 15 тис. примірників «Маленького принца» Антуана де Сент-Екзюпері.

Лідером продажу «Нашого формату» стала книга Айна Ренда «Атлант розправив плечі» (19 тис. 323 прим.).

Видавництво Жупанського продало 10 тис. примірників українського перекладу «Улісса» Джеймса Джойса.

«Аеропорт» Сергія Лойка продано накладом майже 38 тис. (видавництво « Брайт Стар Паблішинг»).

Лідером Meridian Czernowitz стала книга Сергія Жадана «Життя Марії».

Проданий наклад інших книжок не зміг зягнути 10 тис. примірників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук