У Ботанічному саду Львова провели День японської культури

У оранжереї на один день відкрили виставку бонсай

Чоловік грає на шякухачі - японському музичному інструменті

У Ботанічному саду Львівського національного університету ім.І.Франка на вул. Черемшини, 44 провели День японської культури під назвою «Японія у Ботанічному саду».

Тут приготували японський сніданок з дегустацією чаю, організували уроки айкідо, майстер – клас гри японськими шахами, концерт, де звучала японська флейта та продемонстрували виставку бонсай.

 
Через дощ організатори змінили локацію кількох заходів і проводили їх у гостьовій кімнаті Ботанічного саду.
 
«У кімнаті змогли вміститися не усі, тому ми вирішили проводити заплановані заходи двічі. До прикладу, було багато охочих взяти участь у фестивалі зірок Танабата. Кожна провінція Японії святкує по-різному це свято, але спільним і головним атрибутом є танзаку - невеликі смужки кольорового паперу, на якому пишуть адресовані до небес бажання та вішають їх на гілки бамбука. Вважається, що так небо чує прохання людей. Ми вчили львів'ян правильно писати ці бажання», – розповіла ZAXID.NET співорганізаторка свята Наталія Вовк.
 
У оранжереї усі охочі могли відвідати приватну виставку бонсай, яку раніше ніде не виставляли. Власник колекції показав 60 видів рослин і розповів як за ними доглядати.

Вхід був вільний для усіх охочих. Ботанічний сад та оранжерея також були відкриті для відвідувачів.

Організував День японської культури Ботанічний сад, клуб любителів японської культури у Львові «Nihonbu» та Асоціація шкіл айкідо «Айкікай».

За словами організаторів, зараз вони обговорюють з адміністрацією Ботанічного саду можливість створення тут японського куточка з типовими для країни квітами та кущами. Окрім того, як розповіла Наталія Вовк,  після фестивалю виникла думка про те, щоб створити у саду японську алею з кленами чи сакурами. Для цього хочуть залучити спонсорів.

«Територія Ботанічного саду дозволяє облаштувати тут таку алею. В ідеалі ми б хотіли також поставити альтанку у японському стилі. Думаю, буде чимало охочих прогулятися у такому місці», – додала Наталія Вовк.

Усі фото Ірини Рєвунової/ZAXID.NET

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук