У четвер у Львові відкриють фотовиставку Наталії Небеснюк «Портрети та Ідеї»

КультураОксана Панчишин, 29 жовтня 20141940

Завтра, 30 жовтня, вперше в Україні будуть представлені роботи молодого фотохудожника Наталії Небеснюк, котра здобула художню освіту в США. Це буде 20 фотокартин, об'єднаних між собою у 10 диптихів. Майже кожен диптих складається з портрету та ідеї (натюрморт або абстракція), які зроблені під час роботи у США.

Концепція фотовиставки є філософсько-інтелектуальною, несе в собі філософські ідеї європейської культури і не лише, а кольорова гама витримана в чорно-білих тонах, щоб не відводити увагу глядача від ідейного змісту, передає прес-служба Львівської міськради.

Фотовиставка проводиться в рамках благодійної програми «Подаруй перспективу». Ця програма є освітньою та надаватиме дітям та підліткам з неблагополучних сімей можливість ознайомитись з різними професіями та мотивуватиме їх до саморозвитку, перша серед них – фотограф.

Програма намагатиметься залучити успішних професіоналів різних сфер як волонтерів для того, щоб поділитися з дітьми та підлітками позитивним професійним досвідом, секретами успіху й мотивувати їх до навчання та самоосвіти.

Відкриття виставки – о 17:30 за адресою: вул. Антоновича, 102.

Довідка. Наталія Небеснюк – молодий талановитий фотохудожник. Народилась та виросла у Львові, але мистецьку освіту здобула у США.

Мистецтво завжди було невід'ємною частиною її життя. Отримавши диплом магістра за спеціальністю Історія Музики у Львівській Національній Музичній Академії ім. М.В.Лисенка, продовжила навчання в США, щоправда, дещо змінивши ракурс.

У Сполучених Штатах вона вивчала сучасне мистецтво та художню фотографію у класі фотографа Беніти Келлер.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук