У ДПА Львівської області пройдуть скорочення

Економіка24 березня 201115840

Голова ДПА у Львівській області Віталій Пекарчук повідомив, що зміна штатного розпису обласної служби, й усі кадрові зміни пов’язані із цим відбудуться у квітні цього року. «Ми чекаємо, що це усе відбудеться з 1 квітня. Можливо, затягнеться на тиждень-два. Ми маємо відповідні вказівки, маємо відповідні напрацювання: у трьох варіантах проект нового штатного розпису ДПА у Львівській області», - заявив він 24 березня під час прес-конференції.

В.Пекарчук повідомив: «Щодо кількості заступників, - їх передбачено усього два: перший заступник та заступник. Пам’ятаєте, ми говорили про 4-5. Сьогодні визначено, що їх буде лише два. Ми піднімемо рівень відповідальності і статус начальників самостійних підрозділів служби. У нас в системі в цілому в адміністрації є управління та департаментами. Сьогодні над двома-трьома департаментами є заступник. Після зміни, безумовно, статус керівників самостійних підрозділів буде піднято. У них буде й більше обов’язків, більше питань, які вони будуть вирішувати, більше вимог до їх роботи».

Голова ДПА у Львівській області також заявив, що у службі «скорочення буде однозначно», і відбудеться це впродовж квітня цього року.

«Я раз на тиждень беру інформацію в управлінні персоналом, скільки є вакантних посад. Як правило, є посади тимчасові, зокрема вакантні у зв’язку з декретними відпустками. Постійних вакантних посад практично немає. Тому стоїть питання про вивільнення частини апарату. Я уже зазначав, що є скарги на проведені перевірки в окремих випадках. Слава Богу, це не носить системного характеру, але в окремих випадках скарги підтверджуються. Значить, інспектор, який проводив перевірку, не володіє методами, не є професіоналом. Не вчиться постійно. Значить, є люди, які відстають. Від людей, які не хочуть вчитися, не забезпечують якісну роботу, ми позбавимося. – прокоментував В.Пекарчук – Натомість, тими людьми, які мають по 20, 15, 10 років стажу, ми не можемо розкидатися. У людини, яка працювала 10 років, може бути певна зашореність, постулати, які їй в’їлися, важко змінити, але вона знає принципи роботи, знає основу, володіє методами, навиками. Ми цими людьми розкидатися не будемо. Усі будуть працювати в службі, за їх бажання».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук