У Дрогобичі обрали туристичний логотип міста

25 травня

У Дрогобичі на Львівщині обрали новий промоційний логотип міста. Про це у п'ятницю, 25 травня, повідомив директор КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича» Ігор Чава.

У конкурсі на новий логотип Дрогобича перемогла пропозиція киянина Олега Білого. Загалом на конкурс подали 12 заявок. В основі логотипу слоган, який шляхом відкритого голосування обрали на початку квітня, – «Дрогобич — у ньому вся сіль».

Основний логотип – це стилізована літера «Д», у якій автор зашифрував форму топки солі, смайлик (позитивні емоції) та шапку випускника університету, яка символізує освіту і науку. Також логотип має кілька модифікацій, які можна змінювати залежно від смислового навантаження.

Як пояснив автор, у логотипі зашифрована топка солі як символ Дрогобича, а також освіта і посмішка

Разом з логотипом конкурсна комісія обрала брендбук, який включає різні варіанти використання нової айдентики для табличок із інформаційних стендів, та туристичної продукції.

Як повідомив Ігор Чава ZAXID.NET, до конкурсної комісії, яка обирала логотип, входили троє депутатів Дрогобицької міської ради, троє чиновників міськради та троє представників громадськості.

Нагадаємо, на початку лютого новий промоційний логотип обрали і в Моршині. Він містить слоган «Моршин оздоровлює» та символічні зображення гір та води.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
Урочисте відкриття львівського 25 Book Forum перенесли спеціально для президента
Петро Порошенко запізнився на урочисте відкриття 25-го Book Forum у Львові на 50 хв.
25 книжок 25-го Форуму видавців
УПЦ МП пригрозила «мирною громадянською непокорою» після надання автокефалії УПЦ
У рейсовому автобусі українець намагався ввезти з Польщі майже 80 кг макової соломки
Від Порошенка до Петриненка
За минулу добу на Донбасі загинули двоє українських військових
Головні новини Львова за 18 вересня
ЄСПЛ зобов'язав владу утриматися від доступу до будь-яких даних з телефону Наталії Седлецької
Як Ленін українізовував Крим