У Дрогобичі обрали туристичний логотип міста

25 травня

У Дрогобичі на Львівщині обрали новий промоційний логотип міста. Про це у п'ятницю, 25 травня, повідомив директор КП «Туристично-інформаційний центр Дрогобича» Ігор Чава.

У конкурсі на новий логотип Дрогобича перемогла пропозиція киянина Олега Білого. Загалом на конкурс подали 12 заявок. В основі логотипу слоган, який шляхом відкритого голосування обрали на початку квітня, – «Дрогобич — у ньому вся сіль».

Основний логотип – це стилізована літера «Д», у якій автор зашифрував форму топки солі, смайлик (позитивні емоції) та шапку випускника університету, яка символізує освіту і науку. Також логотип має кілька модифікацій, які можна змінювати залежно від смислового навантаження.

Як пояснив автор, у логотипі зашифрована топка солі як символ Дрогобича, а також освіта і посмішка

Разом з логотипом конкурсна комісія обрала брендбук, який включає різні варіанти використання нової айдентики для табличок із інформаційних стендів, та туристичної продукції.

Як повідомив Ігор Чава ZAXID.NET, до конкурсної комісії, яка обирала логотип, входили троє депутатів Дрогобицької міської ради, троє чиновників міськради та троє представників громадськості.

Нагадаємо, на початку лютого новий промоційний логотип обрали і в Моршині. Він містить слоган «Моршин оздоровлює» та символічні зображення гір та води.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ
На медіа-фронті без змін
Головні новини Львова за 14 листопада
У ДТП на Рівненщині загинув український чемпіон світу з армреслінгу
У Львові відкрили Центр надання допомоги новонародженим
У віці 57 років помер начальник ГУ ДСНС Львівщини Сергій Дмитровський
На Львівщині житлові субсидії отримує понад 130 тис. домогосподарств
Бюджетні установи отримали право купувати електроенергію у різних постачальників
До Мукачева прибув тестовий поїзд з Будапешта
На території відпочинкового комплексу «Едем Резорт» загинув 26-річний будівельник
Двоє шахтарів ДП «Львіввугілля» оголосили безстрокове голодування