У Дрогобичі обрали туристичний слоган міста

Майже 75% мешканців міста вирішили пов'язати туристичний слоган міста із виробництвом солі

У вівторок, 3 квітня, у міській раді Дрогобича презентували результати вибору туристично слогану міста. Майже 75% голосів мешканці віддали за слоган «Дрогобич — у ньому вся сіль».

Як відомо, впродовж місяця дрогобичани за допомогою е-ресурсу «Ваша думка» та смс обирали туристичний слоган свого міста. Як йдеться в повідомленні на сайті мерії Дрогобича, голоси мешканців міста розділились таким чином:

«Дрогобич — у ньому вся сіль» — 74,8%
«Дрогобич – аліґанське місто» — 16,6%
«Дрогобич — півтора міста» — 8,6%.

Міський Дрогобича тарас Кучма відзначив, що в голосуванні взяло участь близько півтисячі дрогобичан.

«Окремо відзначу роботу команди, адже назбирати півтисячі голосів — добрий показник в той час, як деякі важливі петиції не назбирають 65 голосів», — зазначив Тарас Кучма.

Керівник КП «Туристично-інформаційного центру Дрогобича» Ігор Чава зазначив, що тепер туристично-інформаційний центр міста працюватиме над розробкою логотипу міста та брендбуку - для цього у місті оголосили конкурс. Мешканцям Дрогобича уже запропонувати 10 тис. грн винагороди за розробку найкращого дизайну брендбуку. З умовами конкурсу можна ознайомитися на сайті «Брендинг Дрогобича».

Зазначимо, що в Дрогобичі ще в ХІ столітті розпочали видобувати та виварювати сіль. Дрогобицький солеварний завод є найстарішим підприємством України та водночас останнім підприємством Європи, де сіль досі видобувають за тисячолітньою технологією. Про ситуацію на цьому підприємстві ZAXID.NET повідомляв у грудні 2016 року.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук