У Дрогобичі стартувала кампанія з розробки бренду міста

Для початку мешканцям міста пропонують проголосувати за один із трьох запропонованих слоганів

КультураЮлія Лавришин, 21 лютого 20181
1 березня у Догобичі розпочнуть обирати ідеї брендування міста

Туристично-інформаційний центр Дрогобича за підтримки ГО «Активна громада» запустив кампанію з розробки бренду міста. Для початку мешканців міста закликають із трьох запропонованих варіантів вибрати слоган міста, на основі якого розроблять варіанти логотипів. Логотип-переможець і буде основою брендування міста.

Для вибору ідей брендування міста уже запустили сайт, на якому з 1 березня можна буде проголосувати за один із трьох запропонованих слоганів: «Дрогобич – в ньому вся сіль», «Дрогобич – півтора міста» та «Дрогобич – аліґанське місто». Для кожного з варіантів розробили окремий ролик.

Перший варіант «Дрогобич – в ньому вся сіль» присвячений солеварінню. Адже тут ще в ХІ столітті розпочали видобувати та виварювати сіль. Дрогобицький солеварний завод є найстарішим підприємством України та водночас останнім підприємством Європи, де сіль досі видобувають за тисячолітньою технологією. Про ситуацію на цьому підприємстві ZAXID.NET повідомляв у грудні 2016 року.

Другий варіант слогана «Дрогобич – півтора міста». Його автори наголошують, що Дрогобич місто трьох найбільших етнічних груп, які проживали тут до 1939 року: українців, поляків та євреїв. Відомий польський сатирик та поет Маріан Гемар у своїй рецензії на книгу письменника Аджея Хцюка писав про Дрогобич таке: «півтора міста: напівпольське, напів’єврейське, напівукраїнське – місто Дрогобич…».

Третій варіант слогана «Дрогобич – аліґанське місто» натякає на те, що у Дрогобичі народились багато відомих людей, які зробили вагомий внесок в культуру України, Юрій Дрогобич, Іван Франко, Бруно Шульц, Казимир Вежинський та інші.

Проголосувати за слоган можна буде з 1 березня до 1 квітня на порталі «Брендинг Дрогобича». А вже 2 квітня на основі слогану, за який проголосують найбільше людей, дизайнери розпочнуть розробляти свої варіанти логотипу міста та його брендування, найкращий за яких обиратимуть також методом голосування.

*Читачі ZAXID.NET також можуть проголосувати за свій варіант слогану Дрогобича. Голосування неофіційне і не впливатиме на реальні результати.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук