У Дрогобичі презентували мапу місць, пов’язаних з Іваном Франком

У Дрогобичі міська рада розробила мапу місць пов'язаних із Іваном Франком. Мапу безкоштовно роздаватимуть у туристичному центрі міста. Про це ZAXID.NET розповів директор туристично-інформаційного центру Дрогобича Ігор Чава.

«Цього року у серпні виповнюється 160 років з дня народження Івана Франка, відтак ми вирішили розробити карту, де будуть описані усі місця з якими пов’язане життя письменника. Мова йде не тільки про те, де Франко жив чи де любив гуляти, але й ті місця, які він описував у своїх творах, куди селив своїх героїв», – розповів Ігор Чава.

Карту розробили шість істориків з Дрогобича. Щоб збільшити, клікність на зображення

У мапу увійшли 36 місць, серед них, зокрема, будинок Франкової тітки Кошицької, де він жив поки навчався у школі і спав у домовині. Тітка разом з чоловіком мали столярню, в якій розмальовували дерев’яні скрині та виготовляли домовини. Іноді трун було так багато, що не було куди їх складати, відтак домовини клали одну на одну і у одній стелили спати Франку.

Мова йде не тільки про те, де Франко жив чи де любив гуляти, але й ті місця, які він описував у своїх творах

 У списку також Дрогобицький парк культури та відпочинку, де гуляли герої твору «Перехресні стежки», ліс «Гірка», де Франко збирав гриби, Дрогобицький солевиварювальний завод, згаданий у драмі «Украдене щастя».

Карту можна отримати безкоштовно у Туристично-інформаційному  центрі Дрогобича за адресою пл.Ринок,1.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук