У "Дзизі" - проект Владка Кауфмана

Культура4 червня 20096160

4 червня у львівському МО "Дзиґа" відкрилася виставка знаного митця Володимира Кауфмана - "Птахотерапія". Проект має 14 творів. За словами автора, "Птахотерапія" - це частина проекту, друга частина якого - "Риботерапія". Кожна картина створена з аркушів формату А4, скріплених між собою; на них - різні птахи, намальовані здебільшого різнокольоровими кульковими ручками.

"Коли я ставлю собі певні терміни, то я їх майже не дотримуюсь. Якби не намагався все-таки дотриматися термінів, які сам собі поставив, то кожна з цих картин могло бути втричі більше. Два проекти "Птахотерапія", "Риботерапія" - це моє ставлення до того, що ми штучно літаємо та штучно плаваємо. Я не можу назвати це малюнками, скоріше вирощуванням. Кожен папірчик, який є тут, має свою енергетику, чи це документ, чи роздруківка", - зазначив на відкритті виставки Владко Кауфман.

"Я знаходжу будь-що, що дає колір, чи цікавий контакт з папером, чи влаштовує ефект, який народжує матеріал. Це суцільні експерименти. Назва "Птахотерапія" не має тлумачення. Я не міг знайти тлумачення того, що малюю зараз. Це зараз можна назвати "арт-біологією", завтра - "авторською медитацією"; діапазон тлумачень може бути безкінечним. Порівняв ці малюнки з тим, що робив до цього. Я подолав бар’єр анатомічної біології: мене вже не лякає, що пір’я у птаха не в ту сторону повернене, чи згин ноги не так йде. Це птахи, які живуть у моєму світі", - зазначив ZAXID.NET Владко Кауфман.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук