У Фонді держмайна розповіли подробиці захоплення ОГХК

Контроль над АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» хотів захопити колишній директор

У Фонді держмайна заявили, що рейдерське захоплення державного підприємства «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» (ОГХК) організував і очолив колишній директор компанії Олександр Гладушко. Про це повідомляє прес-служба Фонду.

За словами голови Фонду Дмитра Сенниченка, Гладушко разом із колишнім менеджментом підприємтсва спробували захопити контроль над компанією.

«Сьогодні зранку відбулася спроба попереднього менеджменту АТ «Об'єднана гірничо-хімічна компанія» на чолі з О. Гладушко отримати контроль над стратегічною державною компанією», - йдеться у його заяві.

Сенниченко також розповів, що проти попереднього менеджменту ДП детективи Національного антикорупційного бюро завели кілька кримінальних справ за завдання збитків ОГХК на суму близько 13 млн доларів США.

«Фонд державного майна України разом з правоохоронними органами не допустить рейдерського захоплення державного підприємства і завершить процеси залучення інвестора через приватизацію», – зазначив голова ФДУ.

Як інформував ZAXID.NET, сьогодні вранці у Фонді державного майна заявили про рейдерське захоплення державного підприємства «Об'єднана гірничо-хімічна компанія». Разом з тим, у Національній поліції відмовились називати події в ОГХК рейдерським захопленням/

Об'єднана гірничо-хімічна компанія — це державне стратегічне підприємство, яке здійснює видобуток титанової руди. Компанію внесли до переліку великої приватизації та готували до продажу приватним інвесторам у 2020 році (через карантин дату приватизації перенесли на пізніший період).

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук