У фотоклубі «5х5» покажуть фільм про Вівіан Маєр

Фільм про одного із найзагадковіших фотографів світу є ще і прекрасним зразком документального кіно

У фотоклубі «5х5» покажуть фільм про Вівіан Маєр
фото vivianmaier.com
Вівіан Маєр

У середу, 11 лютого, у львівській арт-кав’ярні «Квартира 35» відбудеться перегляд фільму про відому майстриню фотографії Вівіан Маєр. Початок – о 19:00.

«За останній роки для нас відкрилося нове ім'я у світовому фотомистецтві, - каже куратор фотоклубу Костянтин Смолянінов. - Проте справжня слава прийшла до Вівіан Маєр вже після її смерті. Вона була лівачкою, феміністкою, вихователькою і фотографом-любителем. Її картинки дивують неймовірною свіжістю погляду на життя і нічим не поступаються найкращим фотографом свого часу. Цьому феномену і присвячено документальний фільм 2013 року з прозаїчною назвою "В пошуках Вівіан Маєр". Цю стрічку ми і будемо дивитися у клубі».

Вівіан Маєр називають найкзагадковішим фотографом  та Мері Попінс стріт-фото. Все життя вона працювала нянею. Жодна її робота навіть не була опублікована, поки вона була жива.

У 2009 році агент з нерухомості Джон Малофій купив кілька коробок зі складу зберігання, що належали невідомо кому. У цих коробках він знайшов близько 100 тис. негативів і непроявлених плівок. Коли він почав сканувати їх, у нього перехопило подих.

Негативи стали перетворюватися на чудові знімки, які були зняті в 60-70-і роки. Ці фотографії належали Вівіан Майєр. На наступний же день Джон отримав понад 200 пропозицій зняти фільм про неї та її життя.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук