У галереї «Дзиґа» пройде виставка польського урбан-арту

Із 26 до 31 жовтня у галереї «Дзиґа» пройде виставка польського урбан-арту.

На  виставці будуть представлені роботи декого з найважливіших творців польського вуличного мистецтва Польщі: Autone, Chazme, Czarnobyla, EloMelo, Etam Cru, Kamila Kuzko, Mata, M-City, Nawera, Penera, Proembriona, EloMelo, Pepe, Roberta Procha, Pawła Ryżko, Sepe, Szczerbaka, Urana, Zbioka  та інших. Про це йдеться на сайті МО «Дзиґа».

Окрім того буде показано, як розвивалося мистецтво на польських вулицях, виходячи з унікальних кадрів Едварда Харвіга 50-х років 20-го століття, закінчуючи великоформатними реалізаціями останніх місяців.  Доповнюючи все розповіддю про розвиток локальної польської сцени та її індивідуальний характер, котрий як найкраще ілюструє вислів : «графіті йде на схід».

Виставка мандрує за маршрутом Париж – Берлін – Батумі – Львів – Київ – Мінськ – Варшава – Люблін – Стокгольм.

«З року в рік ми можемо спостерігати зростаючий феномен польського мистецтва у міському середовищі.

Польські художники рахуються тепер не тільки одними з найважливіших творців урбан-арту у світі, але й перед усім у такій глобальній формі мистецтва, яким є стріт-арт  їм вдалося випрацювати свій впізнаваний і неповторний стиль. Стиль, котрий з однієї сторони вписується у найкращі взірці і практики сучасного польського мистецтва. З іншої має еманацію з найбільш безкомпромісної форми вуличної активності - графіті райтингу.

Polish Urban Art - це проект спрямований на презентацію і популяризацію польського міського мистецтва в Європі у стислій формі. В Батумі та у Львові повстануть мюрали авторства польських художників. У Києві та Мінську, ми покажемо виставку, котра ознайомлює глядача з польським мистецтвом у міському просторі, від 1950-их до нашого часу. По закінченні проектів у Східній Європі, результати у формі виставок та дискусій ми презентуватимемо в деяких з найбільш важливих міст на Європейській мапі стріт арту і графіті - Берліні, Парижі та Стокгольмі. Підсумки проекту підіб'ємо у Brain Damage галереї (Люблін, Польща) », - повідомляють організатори.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук