У Каннах покажуть фильм Анатолія Матешка «Полон»

Картину про події на сході України можна буле подивитись на кіноринку

У Каннах покажуть фильм Анатолія Матешка «Полон»

На кіноринку, який проходитиме у рамках 68-го міжнародного кінофестивалю у Каннах відбудеться допрем’єрний показ нового фільму українського режисера Анатолія Матешка «Полон».

«Цей фільм про сучасні реалії  і один день життя в полоні, - прокоментував основну тему фільму Анатолій Метешко.  -  Мені здається, що не всі до кінця усвідомлюють, що відбувається з країною, як міняються люди, як міняються несподівано характери, які ще вчора були позитивними, в іншу сторону.  Тема ця дуже болюча, тому фільм вийшов досить емоційним - таким ми хотіли його зробити. Крім того, цією стрічкою ми хотіли зробити певне узагальнення теми полону і взагалі теми війни. Війна відбирає у людини право не тільки жити, але й померти, тому що людина в полоні зовсім не належить собі».

«Над сценарієм ми працювали експериментально. «Скріпт-гьорл» записували всі ті речі, які ми знаходили під час репетицій. Саме цей процес «застольного періоду», який, на жаль, в українському кіно зовсім відсутній, дуже нам допоміг – ми вийшли і за 7 днів зняли повнометражний фільм тому, що кожен актор знав, що йому робити, всі актори вжилися в роль і буквально тижнями не виходили з неї. Для мене це був дуже важливий режисерський експеримент та й актори дуже сумували за такою роботою  в Україні. Для нас це була така собі творча лабораторія».

Ролі у фільмі виконують Володимир Горянський, Лариса Русна, Дмитро Суржиков, Остап Ступка.

Фільм має вийти в український прокат восени.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук