У Каннах презентували українське кіно

Український павільйон на Каннському кіноринку

У Каннах 13 травня в Українському павільйоні, який відкрився 11 травня на кіноринку, голова Держкіно Пилип Іллєнко презентував нове українське кіно. Він розповів про те, які фільми уже завершено, які ще перебувають в роботі. Відвідувачі могли подивитись тізери тих картин, які уже встигли побувати в українському прокаті ("Брати. Остання сповідь", "Плем'я", "Трубач", "Іван Сила", "Люби мене" та іншi), а також тих проектів, які перебувають у виробництві.

Пилип Іллєнко

Свій новий фільм представила режисерка Олена Дем'яненко. Картину "Моя бабуся Фанні Каплан" показали 12 травня на кіноринку. За словами режисерки, фільм, хоч і знятий на історичному матеріалі, є дуже сучасним. У картині, де головні ролі зіграли Катерина Молчанова (Фанні Каплан) та Мирослав Слабошпицький (Дмитро Ульянов) поєднались дві історії: особиста історія жінки та міфологізована історія країни. До речі, роль Володимира Леніна зіграв російський актор та опозиціонер Олексій Девотченко, якого, на жаль, уже немає серед живих.

Олена Дем'яненко

Також про нові проекти розповів продюсер Володимир Філіппов. Зокрема йшлося про "Гніздо горлиці" Тараса Ткаченка. Минулого року цей фільм презентували як той, що знаходиться у виробництві. І цього року картина вже завершена.

Ввечорі, в одному із ресторанів на набережній відбулось прийняття, присвячене українському кіно. 14 травня відбудуться презентації двох найвідоміших українських фестивалів: "Молодості" та Одеського.

Фото: Катерина Сліпченко

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук