У Карпатах працюватиме арт-резиденція сучасного мистецтва

КультураД.Ц., 31 травня 20163170

З 12 червня до 19 серпня у Карпатах стартує культурно-соціальний проект DEC Art, скерований на розвиток сучасного мистецтва в Україні.

У рамках проекту у одному творчому просторі зберуться молоді митці, щоб навчити дітей-учасників літнього табору DEC Camp розбиратися у мистецтві та створювати його.

На базі резиденції кожен митець разом з дітьми створить по 2 роботи. Через конкурсний відбір у 5 змін організатори відберуть 20 кращих робіт різних напрямів – скульптура, живопис, перформанс, кераміка тощо, які будуть представлені на виставці, що відбудеться восени у Києві. В рамках проведення конкурсу, кожен з учасників виступить у ролі тренера та буде проводити майстер-класи для дітей.

Завдяки відкритому спілкуванню, учасники резиденції зможуть розвивати свій потенціал, набути додаткові знання, підвищити рівень англійської мови, спілкуючись з її носіями, і в той самий час поділитися досвідом та інноваційними ідеями з іншими авторами, вважають організатори.

Майстри з різних куточків України представлять публіці свої найперспективніші роботи. Кращі ідеї проекту, без сумніву, стануть вагомим внеском у розвиток культурного потенціалу України.

6 червня 2016 року на сторінці DEC Art у Facebook будуть оголошені імена митців, яких відібрала експертна комісія для участі у резиденції. У кожній зміні братимуть участь по 4 художника. 

На завершальному етапі проекту, восени у Києві відбудеться благодійний аукціон, кошти від якого будуть скеровані на розвиток сучасного мистецтва в Україні та підтримку молодих митців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук