У Карпатах влаштують літературне турне, присвячене «Тіням забутих предків»

КультураОльга Перехрест, 19 червня 20176140
У Карпатах влаштують літературне турне, присвячене «Тіням забутих предків»

З нагоди видання артбука «Як у Тіні», присвяченого ілюстраціям художника Георгія Якутовича, у Карпатах влаштують літературне турне. Літературне турне триватиме 21-24 червня і охопить маршрут від Івано-Франківська до Криворівні.

Ілюстрації Георгія Якутовича увійшли до видання «Тіней забутих предків» 1967 року. Упорядниками артбука «Як у Тіні», присвяченого художнику, стали Павло Гудімов та Поліна Ліміна.

«Як у Тіні» – це не тільки огляд книги. Ми зачепили ще багато тем: відкрили Якутовича як фотографа, додали роботи та світлини, які раніше ніколи не публікувалися, показали ескізи та підготовчі матеріали, що збереглися в родинних архівах, і, звісно, провели широке дослідження життя та творчості художника. Ми зробили книгу нового формату про українське мистецтво», - розповідають організатори туру про своє нове видання.

Презентація книжки відбуватиметься у нетрадиційному форматі, а саме під час туру Карпатами. Протягом тижня видавці разом із читачами відвідають Івано-Франківськ, Коломию та Криворівню. У програмі туру будуть розмови про нову книжку та про українську графіку ХХ та відпочинок у Карпатах. Турне відбуватиметься за наступним розкладом:

21 червня, 18:00 – Івано-Франківськ, Книгарня Є, презентація книги
23 червня, 16:00 – Коломия, Національний музей народного мистецтва Гуцульщини та Покуття, презентація книги
24 червня, 10:00 – автобусна екскурсія місцями Георгія Якутовича (Криворівня, Верховина, Ільці, Дземброня)
24 червня, 18:00 – Криворівня, Літературно-меморіальний музей І. Франка, презентація книги.

Стати частиною туру «Як у Тіні» може кожен охочий, заповнивши онлайн-форму для реєстрації. Організатори не забезпечують учасників житлом та переїздом, а лише пропонують події для відвідування. Участь в турі є безкоштовною, окрім витрат на автобусну екскурсію – ціна сформується від кількості людей у групі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук