У кінотеатрі «Львів» хочуть встановити 3D-зображення

Культура5 квітня 20118734

Львівська облрада вирішила поступово переоснастити кінотеатр «Львів» сучасними технологіям та системами кіно-, відео-прокату. Зокрема dolby-stereo, Dolby 3D, новий кіноекран і акустична система. Про це йдеться у програмі розвитку кінематографії на 2011 рік, затвердженій Львівською обласною радою 5 квітня.

Програмою передбачено фінансування з обласного бюджету Львівщини в обсязі 320 тис. грн на КП «Львівська контора прокату кінофільмів», а також 70 тис. грн на фінансування ДКП «Кінотеатр Львів» щодо виконання статурних вимог, спрямованих на реалізацію цієї програми.

 Як наголосив під час презентації програми начальник управління культури Львівської ОДА Сергій Бурко, йдеться про єдиний  кінотеатр «Львів» комунальної власності у Львові.

Загалом на 1 січня 2011 року на Львівщині є 7 діючих державних районних дирекцій кіновідеомережі, 10 кінотеатрів у Львові, а також 91 кіноустановок у області (27-міських, 64- сільських).

Водночас депутат облради від ВО «Свобода» Юрій Зірченко висловив побажання, щоб просвітницькою діяльністю у Львові займався також «Кінопалац», демонструючи українські фільми.

Натомість депутат від «Фронту змін» Юрій Пілдісний зазначив, що фінансування, передбачене програмою, не призведе до покращення ситуації з кінематографом на Львівщині, оскільки переважна кількість коштів буде спрямована на утримання персоналу.

За програму проголосувало 79 депутатів.

Ця програма має реалізовуватися спільно з управлінням освіти Львівської ОДА.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук