У Києві більше не буде музею історії Великої Вітчизняної війни

У Києві більше не буде музею історії Великої Вітчизняної війни

Меморіальний комплекс «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни» у Києві переіменовано на «Музей історії України у Другій світовій війні. Меморіальний комплекс». Міністр культури В’ячеслав Кириленко підписав відповідний наказ 16 липня 2015 року.

Рішення про переіменування музею прийнято на підставі законів про декомунізацію - «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» та «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарного режимів в України та заборону пропаганди їх символіки», а також законів «Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій», «Про культуру», «Про музеї та музейну справу»; Положення про Міністерство культури України.

У цьому рішенні також враховано результати громадського обговорення та круглого столу щодо зміни назви Меморіального комплексу «Національний музей історії Великої Вітчизняної війни», який відбувся 12 червня, а також подання від Музею.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук