У Києві розпочався форум-фестиваль ЛГБТ

КультураДарина Цвях, 30 червня 20147590

З 30 червня по 6 липня у Києві відбудеться міжнародний форум-фестиваль ЛГБТ «КиївПрайд». 

Організатори заявили, що ЛГБТ-спільнота України на Прайді заявить про підтримку єдності країни і висуне нові вимоги до влади

«КиївПрайд 2014» об’єднає людей довкола ідей єдності, свободи, рівності та безпеки не тільки лесбійок, геїв, бісексуалів і трансґендерів, але й всіх людей доброї волі», - каже Олена Шевченко, співголова оргкомітету «КиївПрайду2014» та лідерка столичної ЛГБТ-організації «Інсайт», - Зараз, коли Україна зазнала зовнішньої агресії, коли суспільство намагаються розколоти ворожнечею між різними соціальними групами, українська ЛГБТ-спільнота заявляє про неприпустимість ескалації ненависті та ксенофобії на будь-якому ґрунті. Ми виступаємо за мир і толерантність».

«Наше завдання цього року - не дати «ватнікам» і проросійським провокаторам стати на заваді відстоювання прав людини в Україні для всіх, в тому числі ЛГТБ-спільноти. Адже права людини - понад усе», — каже правозахисник Назарій Боярський, співголова української Коаліції з протидії дискримінації, якого було обрано одним зі співголів оргкомітету Прайду.

5 липня має відбутися публічний маршу, проте як, де і коли він пройде, буде ухвалено пізніше, виходячи із ситуації в країні та столиці.

Нагадаємо, що «КиївПрайд» було започатковано 2012 року.

Утім російські ЗМІ вже оголосили «КиївПрайд» антиросійською акцією.

Так видання Russia Today заявляє, що він має намір підтримати діючу владу країни. Видання вважає, що основним завданням цьогорічного «КиївПрайду» є «боротьба з ватнікамі».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук