У Києві зняли зворушливу соціальну рекламу до Дня Перемоги

КультураК.С., 27 квітня 20155120
У Києві зняли зворушливу соціальну рекламу до Дня Перемоги
фото ІС

На замовлення групи «Інформаційний супротив», за сприяння Національної гвардії України і Національного військово-історичного музею України креативне агентство TABASCO створило пакет соціальних роликів в рамках інформкампанії до 9 травня.

За словами координатора групи «ІС» Дмитра Тимчука «цей проект націлений на те, щоб зупинити хвилю пропаганди і спекуляцій з приводу святкування Дня Перемоги, ветеранів та нагород ІІ Світової війни. Соціальні рекламні ролики розповідають історію двох поколінь, які знаходять спільну мову, незважаючи на конфлікт. У центрі оповідання - ветерани, яким дзвонять їхні онуки, солдат української армії та медсестра з військового госпіталю. «Ми звертаємося до Міністерства інформаційної політики з проханням організувати широке поширення цих роликів і розраховуємо на підтримку. Ми вдячні тим українським телеканалам, які вже погодилися їх продемонструвати. Це дійсно важливо для країни »- підкреслив Дмитро Тимчук.

Режисером проекту став Елі Свердлов (Ізраїль). «Наші фільми розповідають про різних поколіннях і їх боротьбі за свободу, яка передається від батьків до дітей, від дідів до онуків. Як ізраїльтянин, я дуже добре розумію і цю та історію, і цю пристрасть», - розповів режисер. Оператом ства Дмитро Яшенков.

У ролику знімалися відомі актори. Так, роль діда-льотчика зіграв народний артист України Володимир Талашко («В бій ідуть тільки старі», «Капітан Немо»). Роль бабусі-ветерана зіграла заслужена артистка України Ніна Антонова («Ати-бати, йшли солдати», «За двома зайцями»). Молодих героїв втілили Ярослав Кучеренко («Ковзани для чемпіонки») та Тетяна Храпач.

Проект було реалізовано без фінансування з держбюджету. TABASCO і Limelite Studio - українські компанії, які забезпечили весь процес за свій рахунок. «Я радий, що в нашій країні стільки патріотів, готових робити все, щоб Україна перемогла. Вся група відмовилася від оплати праці, ми понесли тільки прямі витрати », - розповів креативний директор TABASCO Олександр Смірнов.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук