У листопаді Мінфін має намір провести чотири ОВДП-аукціони

ЕкономікаІрина Данилів, 3 листопада 2014910

Міністерство фінансів України планує продовжити розміщення довгострокових облігацій внутрішньої державної позики (ОВДП) терміном обігу 10 років на аукціонах у листопаді, повідомляється на сайті міністерства.

Згідно з графіком Мінфіну,який наводить УНІАН, в листопаді планується провести 4 аукціони з розміщення ОВДП - 4, 11, 18 і 25 листопада. На кожному з аукціонів міністерство планує розмістити гривневі облігації терміном обігу 5 і 10 років. Додатково на першому та другому аукціонах (4 і 11 листопада) Мінфін запропонує інвесторам гривневі облігації терміном обігу 2 роки.

Розміщення валютних облігацій заплановано тільки на останньому аукціоні, 25 листопада, в ході якого міністерство запропонує інвесторам валютні облігації терміном обігу 2 роки.

У жовтні міністерство фінансів провело 12 ОВДП-аукціонів, в ході яких залучив до держбюджету 11,380 млрд грн.

Станом на 31 жовтня обсяг ОВДП, що перебувають в обігу, за сумою основного боргу становив 393,9 млрд грн, при цьому у власності НБУ перебували держпапери на суму 277,7 млрд грн, у власності банків - на 82,9 млрд грн, нерезидентів - на 18,9 млрд грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук