У Лондоні відбулась благодійна фотовиставка, присвячена Україні

КультураДарина Цвях, 23 вересня 20151800
У Лондоні відбулась благодійна фотовиставка, присвячена Україні
фото Cultprostir
Іван Богдан

Нещодавно в Лондоні відбулася благодійна фотовиставка Fragile Independence, організована Українським соціал-клубом. Захід такого формату, на якому можна було подивитись актуальні роботи та передати кошти на потреби постраждалим під час конфлікту на сході Україні, пройшов в столиці Великобританії вперше.

Як зазначено на сайті проекту, «Крихка незалежність» ‒ це виставка, яка протиставляє красу української землі, людей і власної культури тим соціальним потрясінням і конфліктам, які відбулися нещодавно, повідомляє Cultprostir.

На виставці були представлені роботи всесвітньо відомих фотографів ‒ Сергія Лойка, кореспондента Los Angeles Times, який нещодавно представив книгу «Аеропорт» про захист аеропорту Донецька, членів Української асоціації професійних фотографів Олексія Колобова, Івана Богдана, а також Івана Кравчишина, Олександра Харченка, Олексія Марчука, Оксани Туманової, Павла Морозова, Євгенія Шевченка та ін.

Організатори прагнуть допомогти військовим, які потрапили в полон, зазнавши катувань, як, наприклад, Роман Кацапій (у полоненого Романа було татуювання українського герба. Його бойовики зрізали разом зі шкірою, зламали руку і завдали більше десяти колото-різаних ран по всьому тілу Романа.), а також тим військовослужбовцям, які не можуть впоратися з психологічними проблемами і травмами.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук