У лондонській Saatchi Gallery відкрилась виставка українського мистецтва

У Saatchi Gallery в рамках фестивалю «Дні України у Великобританії» відкрилася виставка «Передчуття: українське сучасне мистецтво сьогодні». У галереї експонуватиметься більш ніж 160 робіт 38 українських художників, серед яких є  декілька львів’ян.

Більшість з експонованих робіт були створені ще до подій, які переживала Україна протягом 2014 року. Проте багатьом митцям вдалося передбачити майбутні зміни і відобразити у своїх творах проблеми і питання, що хвилюють нас сьогодні. Про це повідомляє портал Art Ukraine.

Тож не дивно, що виставка отримала назву «Передчуття: Українське мистецтво сьогодні».

У виставці взяли участь Назар Білик, Сергій Братков, Данило Галкін, GAZ, Микита Кадан, Жанна Кадирова, Павло Керестей, Марія Куликівська, Антон Логов, Павло Маков, Максим Мамсиков, Микола Маценко, Роман Мінін, Natsprom, Сергій Петлюк, Юрій Пікуль, Роман Пятковка, Влада Ралко, Вінні Реунов, Олександр Ройтбурд, Степан Рябченко, Арсен Савадов, Олексій Сай, Тіберій Сільваші, Юрій Соломко, Ганна Сорокова, Анатоль Степаненко, Іван Світличний, Віктор Сидоренко, Марина Талютто, Ten Point & Dis/Order, Олег Тістол, Василь Цаголов, Мирослав Вайда, Артем Волокітін, Олександр Животков, Гамлет Зіньковський.

 Над виставкою спільно працювали куратори Олександр Соловйов, Марина Щербенко, Ігор Абрамович і Андрій Сидоренко за консультаційної підтримки Владислава Тузова і Наталі Шпитковської, співробітників Інституту проблем сучасного мистецтва України та Національної академії мистецтв України.

Дні України у Великобританії — це наймасштабніший фестиваль у Лондоні, присвячений культурі України.

Saatchi Gallery була заснована у 1985 році з метою надати інноваційну платформу для демонстрації сучасного мистецтва максимально широкій аудиторії. Відповідно до щорічного опитування, яке проводить Art Newspaper за останні 5 років галерея провела 15 з 20 найбільш відвідуваних виставок у Лондоні. Згідно Museum Analytics галерея входить до топ-5 музеїв, що отримали найбільшу кількість лайків у Facebook і Twitter. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук