У львівських супермаркетах – напівпорожні полиці

Головні Новини за 23 лютогоОксана Лабойко, 23 лютого 2015, 17:37 0
дивіться також

Через зростання цін львівські покупці скуповують олію, цукор, борошно і крупи. Вагові крупи буквально «змітають», бо вони дешевші, аніж фасовані. Відповідно, такі в найбільшому дефіциті.

«Я прийшла за борошном. Взяла 12 кілограмів, то вже буде на паску. Зараз отримала пенсію, поки гроші є, треба купити продуктів, бо хто його знає, як там буде», – розповіла пані Анна.

Полиці спорожніли майже в усіх супермаркетах. Такого ажіотажу, зізнаються там, не очікували, тому не встигли запастися товаром. Підводять і постачальники. Через зростання курсу асортимент, який вони пропонують, істотно збіднів.

«Асортимент товару ми замовляємо весь, як і раніше. Він залишився в нас такий як був, але постачальники не мають товару на складах і не везуть. У дефіциті: кава, чаї, макарони, хімія, олія, консерви», – зазначив адміністратор торгового залу супермаркету Оксана Куспісь.

Втім, геть порожніми магазини не стануть, заспокоюють торговці. Кажуть, що вже зробили додаткове замовлення на дефіцитні товари. Експерти ж ажіотажу не дивуються.

«Ажіотаж у цій ситуації – не дивина. Імпорт зменшився різко, тому що ціни в гривнях надто високі. Це по-перше. По-друге, економічна паніка, яка змушує людей шукати додаткові можливості, а додаткові можливості – це накупити, заховати, в підвал занести і так далі. Ну, і врешті – підприєці опинилися у дуже скрутному становищі. Змушені скорочувати виробництво», – пояснив директор Навчально-наукового інституту економіки і менеджменту НУ «Львіська політехніка» Олег Кузьмін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук